Generální partner
Generální partner - Česká spořitelna
Logo Ostrava

Dnes je úterý, 14. 07. 2020, letní festival už skončil.

sub

o festivalu

2008
Stránky Colours of Ostrava 2008 najdete zde

2007
Stránky Colours of Ostrava 2007 najdete zde

2006
Navštivte vlastní stránky Colours of Ostrava 2006

2005
Navštivte vlastní stránky Colours of Ostrava 2005

2004
Seznam s odkazy na stránky s fotografiemi a hodnoceními ročníku 2004 najdete zde.

Navštivte vlastní stránky Colours of Ostrava 2004

2003
Goran Bregović & Wedding and Funeral Band
Geoffrey Oryema
(Uganda), Kosheen (UK), Support Lesbiens, J.A.R., Sheva (Israel), Te Vaka (Polynesia), The Ecstasy of Saint Theresa (CZ), -123 minut, Zikfa (F), Drum Machina (PL), HEY (PL), Polemic (SK), Oi-Va-Voi (UK), Kryštof, Z. Navarová & Koa, Švihadlo, Načeva
Vlasta Redl & Každý den jinak, Hradišťan, Korai Öröm (HU), Tumbao (Pl), Sui Vesan (SK), Ester Kočičková & L. Nohavica, J. Schmitzer, Skyline, Divokej Bill, V.+I. Havlovi, I. Hlas Trio, Neřež, Sluneční orchestr, Sto zvířat, Gothart, Ahmed má hlad, Létající koberec, November 2nd, Benedikta, D. Salontay & Dlhé Diely (SK), Cabelique, Feng-Jün Song & Horská karavana
Zva 12-28 Band (SK), Vypsaná fixa, Traband, Údery údy, Robson, Dub-O-Net, Čankišou, Banana, Glayzy, Downbellow, Tubabu, Tam Tam Orchestra, N. Kantorová & Smetana života, Naked Floor, Al Yaman Pat Heart (F), Martin Gredner, Milan "105 kg" Krajčí, DJ Rejnok, DJ Liquid A Pro Soud System, DJ Baltazar, Lana, Stanzim, Eastauthentic DJs /jan2&dusan, Dys Martin, Tvyks, Lillou, J. Sedloň, Cubik, Ian Blond, Korai Banditos (HU), Lazy Jimmy, Dj Forest, Dj Hoffee, Dj Tall, Veneer Band, Nierika Band

Navštivte vlastní stránky Colours of Ostrava 2003

2002
Omar Ka& Fula Band (Senegal), The Transsylvanians (HU + DE), Senses (FR), Africa MMA (Ghana, Senegal, Nigerie), Martin Tankwey&Babalet, Uado Taraban - Orchestr velkých bubnů (PL), Skyline, Chorchestr, Chiki Liki Tu-a (SK), Rock´n Roll Band Marcela Woodmana, Monkey Business, Kryštof, Buty, Tata Bojs, Hypnotix, Yamuna (CZ/JP), Floex, Oldřich Janota, Jiří Konvrzek
Naked floor, floex, Nikol Kantorová + Smetana života, Večírek, Rondon, Chor-chestr, Skulině, DJ Tvyks, Tam tam Orchestra, GHYMES (SK), Létající koberec, Tubabu, J. Joplin Revival, Carrantuohill (PL), Hot & Sweet Orchestra + Jiří Suchý, Čankišou, Windy, Tomáš Kočko & Orchestr, Oldřich Janota, Dominika, Jiří Konvrzek, Pod Černý vrch, Psychonaut, Kuličky štěstí, Kapela snoo, Seven Days to Winter (SK), Rock'n'Roll Band Marcela Woodmana, Zloději uší, Myslikovjan + DJ Diome, Mango Molas (SK), Nyabinghi Warriors, DJ Colliebal, Pavel Fajt & Drumtrek, Uado taraban (PL), Romana, Celis, Hyde, DJ Tall, Felipe (Titan / A), Benco(Subtech / SK), Ritual 69, Ian Blond, Chris Adler, La-di-da, Michael Burian ex Elektromajk, Martin Gredner, Inspiral X62, Skeam + Deckflash (HU), Fatalerr + MC Adrenaline, Horse, Pat Heart (FR), Joel Einhorn (USA), Loutka, Sun

Navštivte vlastní stránky Colours of Ostrava 2002