Generální partner
Generální partner - Česká spořitelna
Logo Ostrava

Dnes je úterý, 14. 07. 2020, letní festival už skončil.

sub

25. 6. 2009              Netradiční návštěvy industriálních památek

Ostravský antikvariát a klub Fiducia připravil pro hudební festival Colours of Ostrava doprovodný program věnovaný industriálním památkám Ostravy. Tento program s názvem „Barvy Ostravy – Industriál“ nabídne návštěvníkům festivalu netradiční „šumné“ projížďky po městě v historickém autobusu s vlečkou či speciální prohlídky takzvaných „ostravských Hradčan“, unikátní industriální památky Dolní oblast Vítkovice, s mimořádným výstupem na vysokou pec.

Pro děti a jejich rodiče připravila Fiducia tři dětské ateliéry, dva přímo na festivalové scéně, jeden v atraktivním prostředí Dolní oblasti Vítkovice. Po celou dobu festivalu bude v antikvariátu a klubu Fiducia k vidění výstava industriálních fotografií z cyklu „Lidé Třineckých železáren“ významného českého fotografa Jindřicha Štreita.

Vstup na všechny akce bude pro návštěvníky Colours of Ostrava zdarma.Je nutné se ale předem registrovat z důvodu omezené kapacity na e-mailové adrese: akce@antikfiducia.com či telefonu 731 919 603.

Antikvariát Fiducia rovněž ve dnech 9. - 11. 7. vždy od 10 - 18 hodin poskytne všem návštěvníkům festivalu slevu 5% na veškeré knihy. Na doprovodném programu spolupracuje antikvariát a klub Fiducia s firmou Vítkovice, a.s.

Podrobný program najdete zde.