Generální partner
Generální partner - Česká spořitelna
Logo Ostrava

Dnes je úterý, 14. 07. 2020, letní festival už skončil.

sub

Jídlo & pití

Po negativních zkušenostech z minulých let NEBUDE možné vnášet do areálů vlastní nápoje. Jídlo naopak vnášet do areálů BUDE možné. V areálu festivalu bude dostatek stánků s občerstvením a pitná voda z kohoutků ZDARMA.

POZOR - stanové městečko:

Do stanového městečka je možné vnášet vlastní jídlo i nápoje. Poprvé bude obyvatelům stanového městečka k dispozici ZANUSSI POINT

Nová služba zde nabízí možnost zdarma uskladnit potraviny a nápoje v chladicích zařízeních, využít varné konvice k ohřevu vody a mikrovlnné trouby k ohřevu vlastních donesených pokrmů. Přivezli jste si s sebou na festival vlastní potraviny a bojíte se o jejich budoucnost? Přineste je do Zanussi Pointu, kde vám je zdarma uskladníme v chladničkách Zanussi. Stejně tak vám ohřejeme vodu pro váš oblíbený nápoj, který si přinesete sebou. Ohřejeme i vámi donesený pokrm nebo hotový nápoj. Přijďte se k nám podívat. Zanussi point naleznete ve stanovém městečku od 9. do 12. 7. 2009. Ve čtvrtek otvíráme ve 12.00 hod a od pátku do neděle jsme tu pro vás vždy od 8.00 do 23.00 hod.