Generální partner
Generální partner - Česká spořitelna
Logo Ostrava

Dnes je středa, 15. 07. 2020, letní festival už skončil.

4 3 2 1

Pá 10. 7. 2009, 22.30 - 00.00              Klub Fabric

Projekt Fatalerr se zformoval v roce 1999 kdy Djs Elvis a C.phone usilovali o vznik mimořádného projektu. Jeho podstatou se stalo úderné Dj´ské kombo, které hrálo ze čtyř gramofonů a dvou mixpultů. Tito dva věhlasní ostravští Djs tak uskutečnili svůj sen o progresivním a rychlém mixingu, kdy se mnohdy z originálních skladeb stávají díky jejich Dj´skému umění remixy. Za 9 let působení projektu Fatalerr se z něj stala živoucí legenda. Nyní se již neobjevují tak často jako před lety, ale stále jsou pokládáni za průkopníky tohoto stylu u nás.

Elvis
Již více než 17 let roztáčí tento nekompromisní Dj ty nejhutnější beaty. Společně s C.phonem tvoří projekt Fatalerr, dále, společně s Therapistem, vysílá každý týden na rádiu Helax v pořadu Fatal Terror Factory, který je nabitý tou nejlepší muzikou z oblasti dnb a samozřejmě aktuálními informacemi. Momentálně se společně s C.phonem chystá na producentskou dráhu. Jak jinak než pod pseudonymem Fatalerr.

C.Phone
Přední český dnb/breaks Dj a producent. Majitel ochranné známky "Much Louder" pod kterou se produkují nejen akce, ale i exkluzivní dnb mixy jeho projektu No Money (C.phone & Limitedd), který byl zvolen nejúspěšnějším českým dnb projektem roku 2007 a 2008. V anketě Czech DNB Awards také vyhráli s trackem "Let´s Move (VIP remix)" kategorii "Česká skladba roku 2007". Svoji krasojízdu pokračuje Dj C.phone pod pseudonymem No Money, s releasy na zahraničních labelech po boku světovych jmen. Společně s Elvisem a Therapistem vysílají každý týden na rádiu Helax v pořadu Fatal Terror Factory, který je nabitý tou nejlepší muzikou z oblasti dnb a samozřejmě aktuálními informacemi.
 

Diskografie

Media