Generální partner
Generální partner - Česká spořitelna
Logo Ostrava

Dnes je středa, 15. 07. 2020, letní festival už skončil.

4 3 2 1

Pá 10. 7. 2009, 21.00 - 22.30              Klub Fabric

Pod aliasem No Money se skrývá drum & bassové duo C.phone a Limitedd. V anketě Czech DNB Awards sklidili úspěchy v podobě několika ocenění: Producent roku 2007, Track roku 2007 a Producent roku 2008. Než se vrhli na společnou produkci, byli oba uznávanými DJs a dodnes hrají coby členové převážně ostravské crew zvané dvoika.troika. V roce 2004 našli společnou cestu do studia a první úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. No Money přišli s charakteristickým zvukem ovlivněným neurofunkem a zároveň čerpajícím z toho nejlepšího z dalších drum & bassových stylů, jejich styl je kombinací nekompromisního rebelství s precizně odměřenými basy i beaty. Brzy zaujali britský digitální label Evopro Recordings, který připravil k vydání jejich explozivní debutové LP Drum Drama dostupné mimo jiné přes Beatport.com. Další hitové singly vzápětí následovaly: u Flexible Records vyšel Goro remix, u Future Pressure Recordings track Otrozon i kolaborace s Brazilcem Ban Banem nazvaná Warporizer.
V nejbližší době se na pultech vinylshopů objeví druhý release od Future Pressure Recordings: track Blast nadchl i Eda Rushe, No Money na něm znovu spolupracovali s Ban Banem. Great Betrayer je pro změnu remixem ruského díla talentovaného producenta Implexe. Kromě toho label Ease Up vydal spolupráci s MC Coppou nazvanou Troublesome a Protogen Records vypustil ven temné hity Narcothon, Badman a Future Shock, na kterém se podílel další ostravský producent Sub.D.Visionz. Momentálně byl vypuštěn vinyl u labelu Close 2 Death, kde jedna strana patří tracku „Sylar“ od No Money a druhá remixu od Bulletproof. Dále se u Close2Death chystá No Money singl s tracky „Half Life“ a „Red alert“ a následně i EP. Na dalším anglickém labelu First Generation vydali hoši singl „Lets Move“ (VIP; vítězný track ankety Czech DNB Awards 2007) a „Rapid Recognition“, ke kterému přispěl i mladý ostravský producent Suez. Dalšími počiny pro letošní rok jsou, vydání hitu „Driving Force“ na legendárním prestižním anglickém labelu Sudden Def, nebo remix pro sólové album MC Navigatora, vokalistu který zpíval i s Freestylers či Asian Dub Foundation.
Kouzlu No Money podlehli producenti a DJs po celém světě a jejich tracky rotují v setech takových projektů jako jsou Ed Rush, State of Mind, John B, Moving Fusion, Purple Unit, Paul B, Counterstrike, Masheen, Simon Bassline Smith, Drumsound, AK1200, Chris Renegade, Sigma, Wayz, Identity aka BTK a mnoha dalších.
Nepravidelně připravují No Money drum & bassovou noc Much Louder ( www.myspace.com/muchlouder23), která si odbassovala svou třetí sezónu v klubu Fabric a na které vystoupila přední jména celosvětové drum & bassové scény.
Fatalerr (Elvis & C.phone; Extdust/DvoikaTroika)http://fatalerr.dvoikatroika.cz
Projekt Fatalerr se zformoval v roce 1999 kdy Djs Elvis a C.phone usilovali o vznik mimořádného projektu. Jeho podstatou se stalo úderné Dj´ské kombo, které hrálo ze čtyř gramofonů a dvou mixpultů. Tito dva věhlasní ostravští Djs tak uskutečnili svůj sen o progresivním a rychlém mixingu, kdy se mnohdy z originálních skladeb stávají díky jejich Dj´skému umění remixy.
Za 9 let působení projektu Fatalerr se z něj stala živoucí legenda. Nyní se již neobjevují tak často jako před lety, ale stále jsou pokládáni za průkopníky tohoto stylu u nás.  
ELVIS Již více než 17 let roztáčí tento nekompromisní Dj ty nejhutnější beaty. Společně s C.phonem tvoří projekt Fatalerr, dále, společně s Therapistem, vysílá každý týden na rádiu Helax v pořadu Fatal Terror Factory, který je nabitý tou nejlepší muzikou z oblasti dnb a samozřejmě aktuálními informacemi. Momentálně se společně s C.phonem chystá na producentskou dráhu. Jak jinak než pod pseudonymem Fatalerr.
C.PHONE Přední český dnb/breaks Dj a producent. Majitel ochranné známky "Much Louder" pod kterou se produkují nejen akce, ale i exkluzivní dnb mixy jeho projektu No Money (C.phone & Limitedd), který byl zvolen nejúspěšnějším českým dnb projektem roku 2007 a 2008. V anketě Czech DNB Awards také vyhráli s trackem "Let´s Move (VIP remix)" kategorii "Česká skladba roku 2007". Svoji krasojízdu pokračuje Dj C.phone pod pseudonymem No Money, s releasy na zahraničních labelech po boku světovych jmen. Společně s Elvisem a Therapistem vysílají každý týden na rádiu Helax v pořadu Fatal Terror Factory, který je nabitý tou nejlepší muzikou z oblasti dnb a samozřejmě aktuálními informacemi.

Diskografie

Media